Truck Simulator 2018 Europe oyununu çok sevdiniz ve zevkle oynadınız. Bu oyunun yapımcılarının yeni bombası, Bus Simulator Ultimate karşında. Kendine ait bir otobüs şirketine sahip olmak ve onu geliştirmek eğlenceli olmaz mıydı? Türkiye ve diğer ülkelerde kendi şirketini kur ve dünyanın en büyüğü olmak için çalış.

Türkiye haritasında ve diğer Avrupa ülkelerinin haritalarında dolaş. Esenler otogarı ve diğer otogarlarda durakla, ve terminalleri keşfet. Adından da anlaşılacağı üzere, Otobüs Simulator : Ultimate, bir simulasyon, ve doğal olarak bu oyunu oynarken gerçek bir deneyimin simulasyonunu görüyor olacaksın. Yolculuk esnasında yolculardan olumlu ya da olumsuz tepkiler alacak ve bu tepkilere göre hizmetini geliştirebileceksin.

Oyundaki Türkçe dilindeki seslendirme sayesinde oyunu kendi dilinde, zorluk yaşamadan oynayabileceksin. Otobüs Simulator : Ultimate’taki otobüs çeşitlerinden dilediğini seçebilirsin. Otobüs Simulator : Ultimate’taki tek amacın otobüs kullanmak değil. Yol boyunca yolcuların ihtiyaç ve isteklerini de dikkate alman şart. Yol boyunca karşına çıkan dinlenme tesislerinde durakla ve yolcularının ihtiyaçlarını gidermelerine yardım et. Yolcuların binmesini istediğin durumlarda kapılarını aç ve binmelerini sağla.

Unutma, yolcularını ne kadar mutlu edersen, onlardan o kadar iyi puanlar alabilirsin. Otobüs Simulator: Ultimate ile, detaylı bir sürüş keyfi yaşayacaksın. Yolda giderken sıkıldın mı? Oyundaki yüzlerce radyo istasyonundan dilediğini seçebilir ve keyifli müziklerle yola devam edebilirsin.

Destinasyonuna daha erken bir şekilde ulaşmak istemez misin? O zaman paralı yolları kullan ve varacağın yere daha hızlı git. Gerçekçi hava durumu değişimleriyle hava şartlarıyla mücadele et. Her sürüş deneyiminde olduğu gibi bu deneyimde de trafik olacak. Düz otobanda gitmek sıkıcı mı? Ara yollara sap ve köylerden geç. Otobüs Simulator Ultimate, tamamen Türkçe ve oldukça keyifli bir oyun. Bu oyunu BlueStacks 4 Android emülatörüyle PC ya da MAc’le oyna ve daha keyifli bir deneyim yaşa!

400M + oyuncuların güvendiği Android Oyun Platformu olan BlueStacks ile PC’de oynayın Bus Simulator Ultimate Apk oyununu indirmek için aşağıdaki linki tıklayınız.

Download