Gelişen teknoloji ile birlikte para kazanmak sadece ürün ve hizmet alım satmakla para kazanılmıyor. Teknolojinin bize vermiş olduğu imkanlar sayesinde artık oturduğumuz yerde internetten para kazanabiliyorsunuz. Sizler için araştırma yaparak hangi oyunların sizlere para kazandıracağını araştırdık.

Evet, yanlış duymadınız online oyun oynayarak para kazanabilirsiniz bunu biliyor muydunuz? Evet, internetten oyun oynayarak para kazanmak artık her zamankinden daha kolay ve kazançlı bir duruma gelmiştir. Eğer gerçekten oyun oynamayı seviyorsanız, bunu bir kazanca dönüştürerek para kazanabilirsiniz.

Para kazanmak için PlayStation, Xbox, Nintendo veya piyasadaki başka bir oyun konsolu satın almanıza gerek yoktur. İhtiyacınız olan tek şey bir bilgisayar, internet ve bazı oyun deneyiminizin olmasıdır. Para kazanabileceğiniz oyun sitelerinin bazıları şunlardır?

Swagbucks

Swagbucks, insanlara oyun oynamak da dahil olmak üzere belirli görevleri yerine getirmeleri için para ödüyor. Site, video izlemek, alışveriş yapmak, ürün aramak ve oyun oynamak gibi çeşitligörevler sunmaktadır. Yeni başlayanlar için, çeşitli oyunlar için günlük özellikli promosyonlara katılarak başlayabilir ve daha fazla para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Pogo Oyunu 

Yeni başlayanlar için, pogo bir oyun sitesi gibi görünmeyebilir, çünkü oyunu görebilmeniz için ilk beş gün boyunca reklamları görüntülemek zorunda kalacaksınız. İzlediğiniz reklamlardan kazanmış olduğunuz jetonları oyuna katılmak ve para kazanmak için kullanacaksınız. Ayrıca, şanslı bir kazanan için günlük 10.000 $ para ödülü çekilişi var. Bu oyunu oynayarak daha çok para kazananlarda olmuştur.

Gamesville 

Gamesville internette ilk ve en popüler ücretsiz web tabanlı oyun sitesidir. Oyun oynamak ve para kazanmak için, yüksek puanlar almak ve Slotlar için GV ödülleri verilir. Daha sonra nakit ve diğer heyecan verici ödüller içine GV ödülleri açmak için izin verilir. Gamesville ayrıca GV ödülleri kazanmak istemeyen bireyler için nakit ödemeler için yarışmalar sunuyor.

Paid Game Player 

Online oyun severler online sevdikleri oyunları tadını çıkarırken biraz para kazanmak için sizlere bir şans sunuyor. Ücretsiz ücretli oyun oyuncu hesabına kaydolduktan sonra, sitelerinde 600’den fazla farklı oyuna erişme fırsatı elde edersiniz. Ancak, kayıt olmak ve para kazanmaya başlamak için en az 18 yaşında olmanız gerekir. Oyunlar bir online casino, Bulmaca Oyunları, arcade oyunları ve çok daha fazlasını içermektedir.

GSN Cash Games

Bu online oyun platformu; Kelime Oyunları, arcade, kart, strateji, bulmaca gibi farklı oyun sunmaktadır. İyi yanı, bir yarışmaya katılmadan önce bir oyunu denemenize izin verilmesidir. Bu, diğer oyuncularla oynamaya başlamadan önce oyunu hissetme ve anlama şansı verir. Ayrıca, becerilerinize göre eşleştirilirsiniz. Bu, rakiplerinizle nispeten eşleştirildiğiniz anlamına gelir. Bu tür oyunlarda para kazanma şansınız daha yüksektir.

Online oyun oynarken zaman israfını durdurmak ve diğer oyuncular ile rekabet için zaman harcamak ve yarışmalar kazanmak için para kazanabileceğiniz daha çok site var. Online oyun oynamak için ödeyecek çok fazla site var.

Clip 2Play

Bu web sitesinde çok sayıda günlük turnuva düzenlenmektedir. Oynanan oyunların çoğu flash oyunlardır ve oyuncular birbirlerine karşı savaşırlar ve kazananlar günün sonunda açıklanır. Çoğu durumda, 50 oyun kazanan seçilir ve ödüllendirilir. Ayrıca, her kazandığınız oyun için 10 puan kazandıran bir sistem vardır. Bu puanları nakit’e dönüştürebiliyorsunuz.