Pek çok insanın severek oynadığı Just Cause serisi insanları her serisinde etkiliyor ve hayran bırakıyor. Oyunun son serisi olan Just Cause 4, oyunun yapımcıları tarafından ücretsiz halde yayınlanmaya başladı.

Just Cause 4, Epic Games tarafından her hafta yayınlanan ücretsiz oyunlar kategorisinde bu hafta ücretsiz hale geldi. Bu hafta ücretsiz olarak sunulan iki oyundan birisi olan oyun ise Just Cause 4, şuan Epic Games tarafından ücretsiz olarak yayınlanmak ve indirime açıktır. Bu oyunun ücretli fiyatı 450 TL’dir. Ancak şu an Steam üzerinde satışa sunulmuyor. Ücretsiz olarak sunulan Just Cause 4 oyununun sürümü Baz’dır. Gold ve üstü olan sürümler ise ücretli olarak yine Epic Games tarafından satılmaktadır.

Oyunu Nasıl İndireceğim?

Epic Games tarafından ücretsiz olarak yayınlanan Just Cause 4 standart sürümünü indirmek isteyen oyuncuların siteyi ziyaret etmesi gerekmektedir. Dilerseniz buraya tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.

Oyunu indirmek için Epic Games’de üyeliğiniz olması gerekmektedir. Aynı zamanda Epic Games uygulaması bilgisayarınızda yüklü olmalıdır. Epic Games uygulamasını bilgisayarınıza yükledikten sonra oyuna uygulama ile giriş yaparak bilgisayarınıza yüklemeniz mümkündür.

Epic Games’e yönlendikten sonra oyunu satın al seçeneğine tıklayarak oyunu sepetinize ekliyorsunuz, daha sonra ödeme ekranında hiçbir ücret çıkmadan size onay verecek ve ücretsiz olarak oyunu mağazanıza ekleyeceksiniz. Dilerseniz eklediğiniz zaman indirebilirsiniz. Oyun artık mağazanızda kayıtlıdır. İstediğiniz zaman oyunu indirebilirsiniz. Oyun artık sizden hiçbir şekilde para almayacaktır.

2018 yılının kış aylarında yayınlanan oyun Bilgisayarlara ek olarak oyun konsolları olan PlayStation 4 ve Xbox gibi oyun mağazalarında da satışa çıktı ve uzun süredir oyun oynanmaktadır. Son olarak oyunun bilgisayar gereksinimleri de aşağıdaki şekildedir.

Just Cause 4 Sistem Gereksinimleri

Verilen sistem gereksinimleri minimum seviyedir.

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 güncelleme Windows 7 (64-bit)

 İşlemci: Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz | AMD FX-6300 @ 3.5 GHz

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 (2GB VRAM ) | AMD R9 270 (2GB VRAM)

 DirectX: Sürüm 11

 Depolama: 59 GB kullanılabilir alan