First Touch tarafından geliştirilen ve Android ile iOS için ücretsiz olarak indirilebilen bir oyun olan Dream League Soccer son yılların en popüler oyunları arasında yer almaktadır. Bir futbol oyunu olan ve son derece iyi grafikleri bulunan oyun dünya genelinde oynanan online oyunlar arasında bulunuyor. Uluslararası futbol yıldızlarını işe alarak son derece kapsamlı bir takım kurma imkânı bulabilirsiniz. Bu takımı kurarken çeşitli ipuçlarından yararlanabilir ve rakip takımlardan çok daha yüksek standartlarda bir futbol takımı oluşturabilirsiniz. Dream League Soccer son derece yüksek kalitede bir oyun olmakla kalmıyor aynı zamanda çeşitli olanakları ile de insanların bu oyunda yer almasını sağlıyor.

Oyunu Nasıl Oynayabilirsiniz?

Bir futbol oyunu olan Dream League Soccer oynanması basit oyunlar arasındadır. Ancak ufak detaylar dışında bilinmesi gereken püf noktalar da bulunuyor. Örneğin takım yenilemek, oyuncu değiştirmek ya da diğer birçok konuda bu püf noktalar oyundaki işinizi kolay hale getirecek ayrıntılar oluyor. Öncelikle oyunda kullandığınız 3 tane ana tuş bulunuyor. Bu tuşlar A, B, C tuşlarıdır ve siz bu tuşları ne kadar hızlı ve çevik kullanırsanız oyunda üstünlük elde etme imkânı bulursunuz.

A tuşuna bastığınızda karakteriniz şut çeker, B tuşu oyunda oyun arkadaşınıza pas verir ve C tuşuna bastığınızda da orta açma işlemi yapılır. Kısacası her tuşun kendine göre bir işlevi vardır ve bu işlevleri yerinde, zamanında kullanmak büyük bir önem taşır. Oyunda yer alan penaltıları ise kişiler kendileri yönlendirmek durumundadırlar. Her maçı kazandığınızda para alırsınız ve para ile takımınızı daha güçlü bir hale getirme imkânı bulabilirsiniz. Bu tuşların yanında sol alt tarafta bulunan yönlendirme tuşları ile oyundaki adamlarınızı kolayca yönlendirebilirsiniz.

Dream League Soccer’da Kolay Para Kazanma

Mobil futbol oyunlarından biri olan Dream League Soccer son derece popüler oyunlar arasında yer alıyor. Ancak oyunda yeteri kadar paranız yoksa güçlü bir takım elde etme imkânınız da bulunmuyor. Güçlü ve kazanan bir takıma sahip olmak ve futbol dünyasının en iyi futbolcularını işe alabilmek için oyun içerisinde yüksek oranda paranız olması gerekiyor. Çeşitli taktikler ve ipuçları sayesinde oyunda paralar kazanabilir ve daha fazla maç kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Futbol ister online olsun ister gerçek yaşamda olsun kazanmanın tek koşulu her zaman için gol atmaktır. Eğer kendinizi hücum organizasyonlarında geliştirebilir ve şut atma konusunda başarılı bir oyuncu olursanız karşı tarafı yenmek daha kolay hale gelecektir.

Oyun içerisinde her kazanılan maç sizlere para kazandıracaktır. Aynı zamanda hesabını sosyal medya üzerinden oynayanlar da başlangıç olarak para kazanma olanağı bulacaklardır. Yeni oyuncular için de jeton kazanma olanağı bulunmaktadır. Ne kadar çok oyunda gol atarsanız o kadar ekstra bonus kazanma şansı elde edersiniz.