Oyuncularının deli takipçi kitlesi olan Crysis, yeni oyunu çıkmadan önce sızdırıldı. Bu nedenden dolayı Crysis ekibi oyunu tahmin edilen süreden daha önce yayınlayarak, oyuncuları memnun etme amacında. Crysis Remastered, pek çok oyuncunun beklediği bir oyundur. Bu oyunun en çok kullanılan oyun platformlarında yakın tarihte yayınlanması bekleniyor. Yani Crysis Remastered en çok kullanılan oyun pazarı olan PC, PS4 ve Xbox One platformunda yakında piyasaya çıkacak. Oyucuların en çok şaşırdığı olaya gelecek olursak eğer oyun garip bir şekilde Nintendo Switch üzerinden de oynanabilecek. Yani Nintendo Switch kullanıcıları da Crysis Remastered oyununu oynayabilecekler.

Bahsi geçen sızıntının herhangi bir söylenti olmadığını söyleyebiliriz. Oyundan sızan sızıntı bahsi geçen oyunun internet sitesinde yer alan çerez poliçesi sayesinde ortaya çıkmıştır. Yani başta da belirttiğimiz üzere bir söylenti değil direk resmi sitesi üzerinden gelen bir sızıntıdır. Oyun sahipleri bunu daha sonra fark etti ancak iş işten geçmişti, internet dünyası bilgisini almıştı artık.

Oyun başlangıç olarak gerçekten harika gözüküyordu. Fakat gerçeklik teknolojisi ile geliştirildikten sonra Crysis Remastered gerçekten kat ve kat güzel hale gelecektir. Oyun başlangıç olarak ışın izleme teknolojisi ile piyasaya çıkacaktır. Ancak daha sonra oyun bildiğimiz gerçekliğinde üst seviyesine çıkarak oyuncuları sanal dünyanın içerisinde gerçek bir dünyaya katacaktır.

Crysis Remastered, Playstation 4 ve Xbox Series X’in gelişen ışın izleme teknolojine sahip olmasından dolayı bu platformlarda öncelikle yer alması tahmin ediliyor. Ancak henüz Crytek firmasından herhangi bir açıklama yapılmadığı için bunun gerçekliğinden söz edemeyiz. Resmi bir açıklama geldikten sonra yeniden güncelleyebiliriz.

Oyundan sızdırılan görsel, oyuncuları gayet heyecanlandırıyor. Böylelikle oyuncular yeniden bir heyecan ile oyunu beklemektedir. Oyunun önceki serileri pek çok kullanıcı tarafından hayranlık ile oynanmıştır. Bu serininde oyuncuları mest edeceğine eminiz. Crysis Remastered oyun olarak diğerlerinin üstüne çıkacaktır. Bu oyunu oynamak için sabırsızlıkla bekliyorsanız, biraz daha beklemelisiniz. Crysis Remastered oyunu internete sızdırıldı ancak henüz oyun yapımcılarından resmi bir açıklama gelmedi. Oyunun çıkacağı tarih hakkında net bir bilgi henüz gelmedi. Çok yakın tarihte duyurusu yapılacaktır.