Dünyayı etkisi altına alan coronavirüs (COVID-19) salgınından dolayı bir çok ülkede sokağa çıkma yasağı başlamış olup, evde sıkılmaya başlamışsınızdır. Bu sıkıntılarınızı gidermek için tam size göre bir oyun olan, ancak hiçbiri bahsedeceğimiz oyun kadar heyecanlı değil. PC, Xbox veya PlayStation’da oynuyorsanız, şimdiye kadar muhtemelen GTA San Andreas oyununu çoğu kez oynamışsınızdır. O yüzden bazı hileleri sizinle paylaşmak istedik.

Bu hileler, istediğiniz herhangi bir silahı, değiştirebilir ve farklı silahlar üretebilir ve hatta San Andreas’ta bir yenilmez biri haline gelebilirsiniz.

Uyarı, hileleri kullanmak kayıt dosyanızı bozabilir ve bazı görevler kazanılamaz hale gelir, bu nedenle önce istediğiniz veya ilk önce ihtiyacınız olan her şeyi yaptığınızdan emin olun.

GTA 5 veya GTA Online için hileleri girmekten farklı olarak, bu hileleri etkinleştirmek için bir menü veya herhangi bir şey getirmeniz gerekmez. Yapmanız gereken belirli kodları yazmak veya uygun düğmelere basarak hile etkinleştirildi aktif duruma geldiyse kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hileleri bir mobil cihazda kullanmak istiyorsanız, bunları kullanabilmek için farklı bir klavye uygulaması indirmeniz gerekir. PC ve Xbox için bazı hileler eksik, ancak bulduğumuzda bu yazıyı güncelleyeceğiz.

Tüm GTA 5 oyuncu ve Silah hilelerinin yanı sıra GTA Online hilelerini sayfamızda bulabilirsiniz.